Click & Count - Dijital Pazarlama Ajansı
dijital pazarlama ajansı

Next Generation Digital Marketing Agency

We Are
With You in
Digital Marketing

As Click and Count, we are a Digital Marketing Agency that offers 360° solutions with a data and people-oriented perspective, established with many years of experience. Since the day we were founded in 2019, we use the power of technology and marketing to turn opportunities into performance for you because we are aware of the power of data and advertisements.

As Click & Count Digital Marketing Agency, we offer digital marketing services with our expert team and aim to increase your income.

Performance Strategy
Planning and Budget
Budget Management
Ad Accounts Management
Reporting

SEO

Technical SEO
Site Speed Optimization
Link Architecture
Content Optimization
Reporting & Recommendations
Website / Application Analysis
Campaign Analysis
Increasing User Experience
Conversion Optimization
Technical Consulting
Traffic Analysis
Product Performance Analysis
Big Data
Web Analytics
Customer Segmentation
Dijital pazarlama ajansı
With You

What Can We Achieve?

We Increase Your E-Commerce Sales

We conduct campaigns by examining your advertising costs in the right way and by making the best use of your advertising budget.

We Increase Your Brand Awareness

We deliver your brand to large audiences and increase your credibility with the plans we have designed specifically for your brand.

We Optimize Your Costs

We conduct campaigns by examining your advertising costs in the right way and by making the best use of your advertising budget.

B2B Müşteri Çalışması Yapıyoruz

We Do B2B Customer Work

We Increase Website Traffic

With the SEO work we do, we increase the traffic of your site and bring your brand to wider audiences.

We Increase Conversion Rate

By enabling new users to take more action on the site, we increase your conversion rates and increase the number of loyal customers.

We Rank High on Google

With the relevant studies we will do for the keywords that we have determined and targeted together, we will take you to the top of the important words.

We Increase the Number of Site Members

We aim to increase the number of members and increase the customer rate with the works we will do to the users who come to your site.

We are a new generation digital marketing agency that provides 360° communication solutions for brands with analysis based on digital metrics.

What are we doing?

Our agency, which was established in 2019 and has adopted a performance-oriented working style since its establishment, aims to provide effective solutions to brands that want to consolidate their place in the digital world and go beyond the age. As a Digital Marketing Agency: with a technology and creativity-oriented perspective, it promises to increase your brand awareness and to grow steadily with a loyal audience.

0

Worked Brands

0

Number of Advertised Countries

0

Working Advertising Platform

0 M₺

Managed Advertising Budget (2021)

Features that make us stand out

We Provide Income Generating Digital Marketing Solutions

We believe that the success of the brands we work with is the best measure of our own performance.

With years of experience, we see that although each channel has its own advantages, they all work best when strategically and correctly paired with other channels.

Expert team

With the target-oriented strategies we have created for brands, we do whatever it takes for your success with our professional team on the road to success.

Quick Solution

It is important to analyze the results to produce quick solutions. For this reason, we produce solutions for you by considering sales and targets such as conversion, interaction and sales.

Advancement in the Line of the Brand

Being aware of the latest trends in the digital world, we develop new strategies in addition to projects that will increase your success and achieve your goals.

Reading Data Correctly

When determining your strategy, digital marketing statistics rely on results-based data.
A strategy is determined according to the correct reading and analysis of these data.

Technological Solutions

We produce solutions to provide you with the most appropriate and best service so that you can successfully increase your presence in the digital world.

Dynamic Reports

Dynamic reports are real-time reporting and interactive reports. We provide you with many services such as your conversion rates, site traffic and traffic sources.

Our Recent Posts

Partnerlerimiz

Frequently Asked Questions

DİJİTAL PAZARLAMA NEDİR?

Dijital pazarlama, sosyal medya, SEO, e-posta ve mobil uygulamalar gibi kanallar aracılığıyla ürün ve hizmet satma eylemidir. Temel olarak, dijital pazarlama, elektronik cihazları içeren bir pazarlama şeklidir. Çevrimiçi ve çevrimdışı yapılabilir ve aslında her iki türde çok yönlü bir dijital pazarlama stratejisi için önemlidir.

DİJİTAL PAZARLAMA AJANSI NEDİR? NE İŞ YAPAR?

Bir dijital pazarlama ajansı, çok kanallı pazarlama veya tek kanallı pazarlama yoluyla müşterilere çevrimiçi olarak ulaşır. Dijital ajanslar bir pazarlama sistemi kurarken öncelikle birlikte çalışacağı firmanın yapısını ve seslendiği hedef kitleyi araştırır. Sonrasında hedef kitlenin hangi zaman dilimlerini, hangi mecralarda geçirdiğini tespit eder. Bu sonuçlara göre firmaya özel olarak bir dijital pazarlama stratejisi oluşturur.

DİJİTAL PAZARLAMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Günümüzde dijital pazarlamanın işletmeler üzerindeki faydaları sınırsızdır, işinizi internete taşımadıysanız birçok avantajı kaçıracaksınız. Dijital Pazarlama, geleneksel pazarlamaya göre daha uygun maliyetlidir ve bu hepimizin bildiği bir gerçektir. Küçük işletmeler çok az kaynağa ve hatta büyük harfe sahiptir. Bu nedenle Dijital Pazarlama, onlara sonuç veren daha iyi ve çok daha uygun maliyetli bir pazarlama kanalı sağlar. TV veya basılı reklamlardan farklı olarak, gerçekten kişiselleştirilmiş pazarlamaya olanak tanır ve size daha da pahalıya mal olabilir. Dijital Pazarlamanın sınırı yoktur.

DİJİTAL PAZARLAMA SATIŞLARIMI ARTTIRABİLİR Mİ?

En iyi stratejiler için etkili seçimler yaparsak Dijital Pazarlama ile satışları artırmak mümkün. Doğru eylemler, etkileşimi artırır, hedef kitleyi yakalar, dönüşümler oluşturur ve satışlarla sonuçlanır. Hedef kitleniz arasında etkili ve iyi bilinen bir marka olmak önemli ve olumlu bir şeydir. İçinde bulunduğumuz an düşünüldüğünde, Dijital Pazarlama yapılacak en iyi seçimdir. Fiziksel olarak mağazalara göre çalışan perakendeciler için bile çevrimiçi stratejiler satışlarda fark yaratır.

DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETİNE NELER GİRİYOR?

“Dijital Pazarlama”, çok çeşitli çevrimiçi pazarlama stratejilerini, hizmetlerini ve araçlarını kapsar. İşletmeler, çevrimiçi pazarlama kampanyaları ve kullandıkları yöntemler konusunda son derece spesifik olabilse de, nereden başlayacağınız konusunda iyi bir fikir edinmek için profesyonel bir ajanstan hizmet almaya özen gösterirler. Dijital pazarlama hizmetleri, sayısız işletme tarafından trafik çekmek, olası satışlar oluşturmak ve yeni müşteriler çekmek için kullanılmaktadır. İşletmenizi yeni boyutlara taşımak istiyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken en önemli dijital pazarlama hizmetleri; Performans Pazarlama SEO Growth Marketing Data & Analytics Pazaryeri Danışmanlığı Proje Bazlı Danışmanlık UX \/ UI Danışmanlığı Performans Audit

GOOGLE REKLAMLARINI KULLANMANIN FAYDALARI NELERDİR?

Google Ads, reklamınızı doğru zamanda doğru hedef kitleye göstermenize olanak tanır. Reklamınız, yalnızca kullanıcının aradığı şeyle alakalıysa gösterilir ve daha fazla dönüşüme izin verir. İster aylık, ister günlük, ister reklam başına olsun, reklamlarınıza ne kadar harcamak istediğiniz konusunda tam kontrol sizde. Google, tıklama başına ödeme reklamcılığını (PPC) kullanır, böylece yalnızca biri reklamınızı tıkladığında ödeme yaparsınız. Google reklamlarının en önemli avantajlarından bir tanesi ziyaretçi sayısını arttırmasıdır. Bu nedenle sitenize bir kez reklam aracılığı ile giren kişinin daha sonra sitenizde daha uzun süre kalması ve sitenizden alışveriş yapması ya da hizmetlerinizden faydalanmasını sağlar.

FACEBOOK REKLAMLARINI KULLANMANIN FAYDALARI NELERDİR?

Facebook, kullanıcıları hakkında çok fazla veriye sahiptir ve pazarlamacıların hedef kitlelerini hedeflerken bunları kullanmasına izin verir. Bir Facebook Reklamı oluştururken cinsiyet, konum ve yaş gibi demografik bilgileri belirtebilirsiniz. Facebook’un kendisini reklamlarla diğer platformlardan gerçekten farklılaştırdığı yer, aşağıdakiler gibi yaşam tarzına dayalı hedefleme seçenekleridir. Meta hem Facebook’a hem de Instagram’a sahip olduğu için platformları kolayca entegre edilebilir. Bu, reklamların her iki platformda da aynı anda yayınlanabileceği ve size daha da fazla sosyal kullanıcıya erişmenizi sağlayacağı anlamına gelir. Facebook ve Instagram’da reklam vermenin erişim potansiyeli eşsizdir.

GOOGLE REKLAMLARI İÇİN ANAHTAR KELİMENİN ÖNEMİ NEDİR?

İyi seçilmiş anahtar kelimeler ve kelime öbekleri, tıklama başına ödeme (PPC) reklamınızın, Google gibi arama motorlarında sizinkine benzer ürün ve hizmetler arayan kişiler tarafından görülmesini sağlar. Doğru anahtar kelimeler, potansiyel müşterileri çekmenize, tıklama oranlarını artırmanıza ve reklam maliyetlerinizi en aza indirmenize yardımcı olur.

WEBSİTEM YOK REKLAM VEREBİLİR MİYİM?

Evet websiteniz olmadan reklam verebilirsiniz. Google reklamları yapılan aramaya göre ilgili web sitelerini görüntüler. Ancak web siteniz olmadığı durumlarda Meta gibi diğer sosyal ağlardaki sayfalarınızın Google’da üst sıralarda görüntülenmesini sağlayarak reklamlarınızı yürütebiliriz. Birçok işletme bir web sitesi ile kendilerini tanıtmayı seçtikleri ürünler arasında bir köprü olarak kullanır. Aynı zamanda bir hedef kitle oluşturmanın, insanların sizi bir otorite olarak görmelerini sağlamanın ve güven kazanmanın çok daha uygun bir yöntemidir. Bunun yanı sıra sadece Google reklamları değil, onun kadar etkili olan Facebook ve diğer sosyal ağ reklamlarını da web siteniz olmadan yürütebiliriz. Bunun için ilgili ağlarda bir hesabınızın olması ve işletmenize özel bir beğeni sayfası oluşturmanız yeterlidir. Bu şekilde de son derece etkili reklam çalışmaları yürütmeniz mümkün olacaktır.
Kariyer

Join Us To Experience The Best Digital Solutions.