Scroll to top
İletişime Geçin
Emniyetevler Mah. Yeniçeri Sok. Güler İş MerkeziNo2/3
Kağıthane İstanbul,

[email protected]
Tel: +90 850 304 1191

Hizmetlerimiz

Dijital Reklamcılık

Reklamları hedeflenen kitleye ulaştırmak için hangi kanalların tercih edilmesi gerektiğini, yatırım kanallarının bütçelendirme aşamaları pek çok alan dijital reklamcılığın içindedir.

PPC (Tıklama Başına Maliyet)

Kullanıcıların Google Adwords, Facebook ve Twitter gibi platformlarda oluşturulan reklamlarda, reklamı gören kullanıcının tıklaması üzerine oluşan maliyeti ifade eder. PPC sayfa trafiğini artırma, marka tanıtımı ya da marka bilinirliğini arttırmak gibi pek çok konuda fayda sağlayan bir yöntemdir.

Mobile App Pazarlama

Markaların mobil uygulamalarının kullanımını arttırma için, web sitelerinden uygulamaya giden trafiği arttırma amaçlayan pazarlama kampanyalarıdır.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Reklam hedef kitlelerine göre sosyal medya kanallarının ve bu kanallara yönelik uygulanacak reklam strateji ve yöntemlerinin belirlenmesidir.

Programatik Reklamlar

Reklam alım-satım işlemlerinin, insansız olarak özel yazılımlar tarafından milisaniyeler içinde yapılmasıdır. Bu yöntemle hız kaybı minimalize edildiği gibi geniş veri toplama imkanı sunar.

Medya Planlama ve Satın Alma

Markaların dijitaldeki hedef kitlelerinin varlığına dair tüm iyileştirmeleri içinde barındıran uygulamalardır. Bütçe hedeflerinden, raporlamaya, projeye dair söylemlere ya da kurgulara karar aşamalarının tümünü kapsar.

E-Ticaret Performans Pazarlama (B2B, B2C)

Dijital kanallar yoluyla satış performansı, marka tanınırlığını arttırma, yeni müşteriler edinip, mevcut müşterileri korumaya yönelik kampanya ve operasyon sürecidir. B2b (Şirketten-şirkete) ya da b2c (şirketten tüketiciye) iş modelleri ayrı ayrı değerlendirilip uygun kampanya ve söylemlerle ilerlenmelidir.

Big DATA

Pek çok kanaldan toplanan kullanıcı verilerinin analiz edilmesi, davranış ve eğilimlerinin yorumlanıp mevcut kampanyaların değerlerilmesine, yeni ve daha sağlıklı planlamalar yapılmasına olanak sağlayan en önemli yapılardan biridir.

SEO

Açılımı ‘Arama Motoru Optimizasyonu’ olan SEO danışmanlığı arama motorlarındaki sıralamarda üst sıralara çıkmak adına en önemli basamaklardan biridir. Organik olarak site trafiğini arttırmak için SEO stratejileri doğru kurulmalıdır.

Markalarınızın dijitaldeki temsilcisiyiz!
Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.
X