Click & Count - Dijital Pazarlama Ajansı
SEO Ajansı

Yeni Nesil SEO Ajansı - Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Ajansı !

Markanızla ilgili anahtar kelimelerde arama sonuç sayfalarının ilk sayfasında mısınız?

Markanıza hak ettiği görünürlüğü kazandırmak için doğru stratejileri uyguluyoruz ve sıralamalarınızı yükseltiyoruz!

SEO, Google’da Üst Sıralarda Yer Almaktan Çok Daha Fazlasıdır

Markanızın satışlarını arttırmak istiyorsanız, müşterilerin daha çok gördüğü, bildiği ve güvendiği bir marka olmak gerekiyor. Bu, potansiyel müşterilerinizin baktığı, öğrendiği ve satın aldığı her alanda tutarlı ve doğru şekilde görülmekten geçiyor.
SEO Ajansı bu hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur. Doğru bir SEO stratejisi, markanızı daha görünür hale getirir, satışlarınızı artırır ve müşteride güven oluşturur. 
Click & Count SEO Ajansı olarak, SEO’da uzun vadeli büyüme hedeflerini kurgularken, kısa vadeli kazançlar sağlayan stratejiler oluşturuyoruz. Rakiplerinizin rekabet etmedikleri alanları keşfederek aksiyonlar alıyoruz.
SEO Ajansı

Doğru SEO Stratejisiyle:

  1. Görünürlüğü ve Marka Güvenini Arttırabilir, 
  2. Satışlarınızı Artırabilir, 
  3. Potansiyel Yeni Müşteriler Kazanabilir, 
  4. Google’da Üst Sıralarda Yer Alabilirsiniz.

En Görünür ve Güvenilir Seçenek Olun!

Click & Count SEO Ajansı olarak SEO paketi satmıyoruz. SEO hizmetimiz markanızın hedeflerine göre özelleştirilmiştir. Markanızın neye ihtiyacı varsa onu karşılıyor, sitenizin trafiklerini artıyoruz.

SEO Neden Önemlidir?

Tüm işletme sahipleri, paralarının karşılığını daha fazla almak ister. SEO çalışmaları harcadığınız paradan tasarruf etmenizi sağlar. SEO’yu bir çalışan olarak düşünün: SEO zaman aşımına uğramaz, SEO izin almaz, SEO tatil yapmaz. SEO siz uyurken bile günün her saati çalışır.

SEO telefona cevap vermese de şirketin telefonlarının çalmasına katkı sağlar. Doğru yapılan SEO, müşterileri web sitenize yönlendirecek ve müşterilerin sitenizden satın almasını sağlayacak, hizmetlerinizin ve markanızın tanıtımını yapacaktır.

Bu yüzden SEO stratejilerinizi planlarken SEO’yu bir çalışan gibi düşünüyor ve buna göre aksiyon alıyoruz. Doğru bir SEO çalışması ile büyümek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

SEO Ajansı

Sunduğumuz SEO Hizmetlerimiz

Anahtar Kelime
Araştırması

Site İçi
SEO

E-Ticaret
SEO

Teknik
SEO

Site Dışı
SEO

Yerel
SEO

Anahtar Kelime Araştırması

Click & Count olarak ihtiyaçlarınızı anlayan ve belirlenen anahtar kelimelerde yükselmenizi sağlayan bir ajansız. SEO uzmanlarımız, web sitenizin şu anda sıralandığı kelimeleri kontrol ediyor ve yeni anahtar kelimeler bulmak için çalışıyor. Bu belirlenen yeni kelimelerle web siteniz için en iyi rekabet edebileceğimiz kelimelerde sıralamanızı yükseltiyoruz.

SEO Ajansı
SEO Ajansı

Site İçi SEO

Profesyonel SEO Ajansı olarak, web sitenizin görünürlüğünü artırmak için SEO hizmetlerimizin arama motorlarıyla en iyi şekilde uyumlu olmasını sağlıyoruz. Sayfa başlıkları, açıklamalar, H1 başlıklar, zengin ve doğru içerikler gibi konularda düzenlemeler gerçekleştiriyoruz.

Teknik SEO

Sıralamalar, sadece anahtar kelimeleri iyi kullanarak yükselmiyor. Bunun için sitenin teknik tarafının da düzgün çalışması gerekiyor. Sitenizin teknik durumuna bakıyor, hataları tespit edip düzeltiyoruz. Web sitenizi daha kolay taranabilir hale getirip sıralamalarınızı yükseltiyoruz.

teknik-seo
SEO Ajansı

E-Ticaret SEO

E-ticaret siteleriniz için en doğru SEO aksiyonlarını alıyor ve satışlarınızı arttırmayı hedefliyoruz. Ürün ve kategori kontrollerini gerçekleştiriyoruz ve müşterilerinize daha iyi bir deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz. Faaliyet gösterdiğiniz alanda en iyi anahtar kelimeleri belirleyip sıralamanızı yükseltiyoruz.

Site Dışı SEO

Site dışı optimizasyon, marka güvenilirliğini sağlamak ve çevrimiçi görünürlüğü artırmak için çok önemlidir. Markanız için en doğru backlinkleri belirliyor ve uyguluyoruz. Zararlı backlinkleri de sitenizden temizliyoruz.

SEO Ajansı
SEO Ajansı

Yerel SEO

İstatistikler, müşterilerin yüzde 64’ünün çevrimiçi olarak yerel işletmeleri aradığını gösteriyor. Google My Business optimizasyonu ile şirketinizin yerel SEO sıralamalarını iyileştiriyor ve bölgenizdeki müşterileri hedefliyoruz.

Markanızın Organik Trafiğini Nasıl Yükseltiyoruz?

Arama motoru optimizasyonu SEO hizmeti için bizimle çalıştığınızda, ihtiyaçlarınızı, taleplerinizi ve beklentilerinizi anlamak için size zaman ayırıyoruz. Keşif aşamasında markanız ile toplantı ayarlıyor ve sitenizi derinlemesine inceliyoruz. Ardından temel performans hedeflerinizi ve dönüşüm yolunuzu belirliyoruz. Kapsamlı anahtar kelime çalışmasıyla hangi kelimelerde rekabet edeceğimizi keşfediyoruz. 

Birlikte çalışmaya başlamadan önce, sitenizi inceleyip markanıza özel bir SEO stratejisi belirliyoruz. Hangi çalışmaların nasıl sonuçlar getireceğini ve ciddi büyüme fırsatlarıyla ilgili ayrıntılı bir rapor sunuyoruz. Geçmiş trafiğinizi inceleyip, neleri daha iyi yapabileceğimizi buluyoruz.

İlk incelemelerimizi yaptıktan sonra, SEO tarafındaki yol haritamızı çıkarıyoruz. SEO stratejimizi oluştururken sektörünüzü iyi analiz ediyor ve deneyimimiz ile hareket ediyoruz. Çalışmaya başladıktan sonra SEO çalışmalarında en kritik noktalara dokunuyoruz ve hızlı sonuçlar almak için çabalıyoruz.

Bu aşamada, SEO stratejimizi oluşturduktan sonra bu planı uygulamaya geçiyoruz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, anahtar kelime çalışması, içerik çalışması, teknik analiz, iç linkleme, site içi SEO ve site dışı SEO çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

SEO hizmetimizden yararlanmaya başladığınızda, çevrimiçi ilerlemenizi izlememize ve SEO stratejisinin etkisini anlamamıza olanak tanıyan bir takip sistemi kuruyoruz. Verileri, anahtar kelime sıralamalarınızı ve hedeflerinizi izliyor ve analiz ediyoruz. Organik trafiğinize, hemen çıkma oranınıza, dönüşüm oranınıza ve tıklama oranlarınıza bakıyoruz.

SEO ekibimiz, süreç ilerlemeniz konusunda sizi güncel tutmak için markanızla düzenli istişareler ve aylık raporlar planlar. Danışmanlığımız sırasında, site performansınıza genel bir bakış sağlayan kapsamlı bir rapor sunuyoruz. Buna hedefleriniz, genel trafik ve sıralamanız dahildir.

Sitenizin trafiğini artırdıktan ve yeni kitlelere ulaştıktan sonra işimiz bitmiyor. Bu büyümeyi devam ettirmek için analiz aşamasına geri dönüyor ve süreci bütünsel olarak yürütüyoruz. Bu büyümeyi ayrıntılı ve şeffaf raporlarla sizinle paylaşıyoruz.

Organik Trafiğinizi Yükseltmek İçin Teklif Alın!