Yukarı Kaydır

Hizmetler

360 Performans Pazarlama

Reklamları hedeflenen kitleye ulaştırmak için hangi kanalların tercih edilmesi gerektiğini, yatırım kanallarının bütçelendirme aşamaları pek çok alan dijital reklamcılığın içindedir.

WEB Analitik & Ölçümleme


1- Hesap Kurumları 2- Verileri Doğru Okuma 3- Site Trafik Analizleri 4- Ürün, Kategori Satış Analizi 5- Raporlama ve Öneriler 6- A/B Testleri

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO


Açılımı ‘Arama Motoru Optimizasyonu’ olan SEO danışmanlığı arama motorlarındaki sıralamada üst sıralara çıkmak adına en önemli basamaklardan biridir. Organik olarak site trafiğini arttırmak için SEO stratejileri doğru kurulmalıdır.

E-Ticaret Danışmanlığı

Dijital kanallar yoluyla satış performansı, marka tanınırlığını arttırma, yeni müşteriler edinip, mevcut müşterileri korumaya yönelik kampanya ve operasyon sürecidir. B2B (Şirketten-şirkete) ya da B2C (şirketten tüketiciye) iş modelleri ayrı ayrı değerlendirilip uygun kampanya ve söylemlerle ilerlenmelidir.

Pazaryeri Danışmanlığı ve Pazarlama

-

Proje Bazlı Danışmanlık

-

Veri Analizi

Pek çok kanaldan toplanan kullanıcı verilerinin analiz edilmesi, davranış ve eğilimlerinin yorumlanıp mevcut kampanyaların değerlendirilmesine, yeni ve daha sağlıklı planlamalar yapılmasına olanak sağlayan en önemli yapılardan biridir.

UX/UI Danışmanlığı

-


Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.