Click & Count - Dijital Pazarlama Ajansı

Google Reklam Ajansı

  • Google Ads kampanyalarınızla ilgili yardım ister misiniz?
  • Google Ads harcamanızdan elde ettiğiniz yatırım getirisini artırmak mı istiyorsunuz?
  • Deneyimli bir ajansla birlikte çalışmak ister misiniz?

Cevabınız evet ise Ücretsiz Google Ads hesap denetimi alabilir ve müşterilerimiz arasına girebilirsiniz.

Google Reklam Ajansı
Google Reklam Ajansı
Google Reklam Ajansı
Google Reklam Ajansı

Hedef kitlenizi sitenize çekecek anahtar kelimeleri hedefleyerek Google Ads hesabınızı yönetiyoruz. Yüksek düzeyde odaklanmış anahtar kelime araştırmasıyla, sunduğunuz ürünü tam olarak arayan müşterileri elde etmek için en uygun maliyetli yaklaşımı belirliyoruz.

Google Reklam ajansı olarak, uzmanlık ve deneyimlerimizden yararlanarak satış veya olası satış başına hedef maliyetinizi karşılamaya odaklanan etkili kampanyalar geliştiriyoruz. 

Anahtar Kelime Araştırması ve Rakip Reklamları Analizi

Teklif vermek için doğru anahtar kelimeleri seçmek başarının temelidir. Satışları ve geliri artıran bir Google Ads kampanyası oluşturmak için anahtar kelimeleri ve sekterdeki rekabeti analiz ediyoruz.

Kampanya Oluşturma & Kontrolü

Reklam kampanyanızı ve reklam metnini oluşturacak, tüm kampanya ayarlarını yapılandıracağız. Mümkün olan en yüksek dönüşüm oranlarını elde etmek için reklam kampanyalarını doğru planlayacağız.

Detaylı Raporlama & Ekip Toplantıları

Günleme raporlarımız ile kampanyaların performansını günlük olarak takip ediyor, aylık rapor hazırlıyoruz. Düzenli toplantılarımızı gerçekleştirip markanızı hedefe ulaştırıyoruz.

Google Sertifikalı Uzman Ekipten Google Ads Hizmeti Alın!

Alanında uzmanlaşmış ekibimizle Google reklam hesaplarını yönetiyoruz ve çevrimiçi dünyada markanızın büyümesine yardımcı oluyoruz. Tecrübelerimizden öğrendiklerimizle markanıza özel stratejiler geliştirip en doğru kampanyayı kurguluyoruz. 

Google Alışveriş Reklamları, Google Arama Reklamları veya Google Ads hesap incelemesi gibi konularda deneyimli ekibimiz hedeflerinize ulaşmak için ne yapması gerektiğini çok iyi biliyor. 

Google’da ve dijital ortamlarda daha görünür olmak ve daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız Click & Count Google Reklam Ajansı olarak buradayız

Neden Click & Count ile Çalışmalısınız?

Dijital pazarlama ajansı

Yalnızca Google Ads’de değil, aynı zamanda işletme hedeflerinizle mükemmel şekilde uyumlu kampanyalar oluşturma konusunda da uzmanız. Markanıza özel stratejiler geliştiriyor her kampanya ile ayrı ilgileniyoruz.

Hedef kitle analizini doğru yaparak yanlış hedef kitleye reklam çıkmıyor, bütçeyi doğru kullanıyoruz. Rakipleri iyi analiz ederek planımızı ona göre şekillendiriyoruz. Taahütsüz sözleşme imzalıyoruz. Bütçe optimizasyonunu yaparak reklam bütçenizin doğru şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Yaptığımız çalışmaları şeffaf bir şekilde raporluyoruz.

Google Reklam Ajansı Olarak Neler Yapıyoruz?

Reklam Hesap Kurulumu

Her yeni proje, Google Ads uzmanlarımızdan birinin eksiksiz bir hesap kurulumuyla başlar. Hedef demografinizden kampanya hedeflerinize kadar her şeyi inceleyip kurulumu tamamlıyoruz.

Size Özel Google Ads Uzmanı

Markanıza özel belirlenen uzmanımız, hem Google Ads performansınızı yükseltmek için hem de markanızın diğer hedeflerine ulaşmanız için en doğru yol haritasını belirleyecektir.

Google Reklam Yönetimi

Tüm Google Reklam hesaplarınızı yönetiyorız ve yaptığımız her şeyin takip edilmesini, izlenmesini ve ürettiğimiz bilgilerle uyumlu olacak şekilde değiştirilmesini sağlıyoruz.

Özel Performans Raporları

Günlük, aylık ve dönemlik raporlar hazırlayıp performansımızı ölçüyoruz. Belirlenen aralıklarla toplantılar düzenleyip kampanyalar hakkında görüşmeler yapıyoruz.
Hemen şimdi alanında deneyimli, uzman bir Google Reklam Ajansı ile çalışmak için

Teklif Alın!