Click & Count - Dijital Pazarlama Ajansı

Yeni Nesil Dijital Pazarlama Ajansı

Performans
Pazarlama
Hizmeti!

Click & Count Performans Pazarlama Ajansı Olarak,
Hedef Kitlenize Ulaşarak Markanızı Daha Görünür Bir Hale Getiriyoruz

Performans pazarlama markanın ölçülebilir verileri kullanarak markanın etkisinin en yüksek seviye çıkarmayı amaçlayan dijital pazarlama stratejisidir.

Performans pazarlama markanızın bilinirliğini arttırırken hedeflerinize ulaşmada yardımcı olur. Bu sayede markanızın istediği satışı, tıklamayı veya kaydı en uygun şekilde size ulaşmasını sağlar.

Performans pazarlama dijital pazarlama sıkça karıştırılır. Dijital pazarlama daha genel bir yapıdır. Performans pazarlama dijital pazarlamanın alt dalıdır.

Click & Count ölçülebilir verileri kullanarak reklamlarınızı inceler ve markanıza uygun olan stratejiyi size sunar. Ayrıca optimizasyonlarla beraber bu stratejinin güncel kalmasını sağlar.

Performans Pazarlama

Veriyi Doğru Kullanıyoruz

  • Şirket Hedeflerine Daha Kısa Yoldan Ulaşabilirsiniz,
  • Hedef Kitlenizde Daha Görünür Olabilirsiniz,
  • Marka Bilinirliğinizi Arttırabilirsiniz
  • Reklamlarla Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olabilirsiniz,

Değişen Dünyayı Yakalayın

Hedef Kitlenize Ulaşarak Markanızı Daha Görünür Bir Hale Getiriyoruz. Bu Sayede Şirket İçerisindeki Hedeflerinize Bir Adım Daha Yaklaşıyorsunuz.

Performans Pazarlama Neden Önemlidir?

Performans Pazarlama

Pazarlamanın asıl amacı eldeki veriyi kullanarak yeni stratejiler çizmektir. Burada her adım çok önemlidir. Eldeki veriyi doğru çekebilmek, bu veriyi doğru okuyabilmek, bu okuma sonucunda doğru adımı atabilmek, bu adımın sonucunda veriyi raporlamak ve tekrar okumak. Aslında kendini yenileyen bir sistemin olduğunu rahatlıkla anlayabiliyoruz.

Performans pazarlama konusunda daha iyi bir yapıyı istiyorsanız, dijital hedeflerinize daha kolay ulaşmak istiyorsanız, Markanızın her gün gelişmesini istiyorsanız iletişime geçebilir ve müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

  • Müşterilerinizin Hangi Kanallardan Geldiğini?
  • Hangi Reklam Kanalları Markanız İçin Daha Verimli Olduğunu?
  • Müşterilerinize Nasıl Daha Az Maliyetle Ulaşabileceğinizi?

Öğrenmek ister misin?

Hizmet Sunduğumuz Performans Pazarlama Kanalları

Performans Stratejisi

Reklam Hesapları Yönetimi

Planlama ve Bütçe

Veri Akışı Kontrolü

Bütçe Yönetimi

Raporlama

Performans Stratejisi.

Performans Stratejisi, hedeflerinize ulaşmadaki en önemli araçtır. Markanızın performansını analiz ve optimize ederek markanın hedeflerine daha az maliyet ve daha kısa zamanda ulaşmasını sağlıyoruz.

Planlama ve Bütçe.

Planlama ve Bütçe, verim açısından çok önemlidir. Doğru planlama ile bütçenizin doğru kanallara aktarılmasını sağlıyoruz.

Bütçe Yönetimi.

Doğru reklam teklif stratejisini uygulayarak, bütçeyi doğru kampanyalara dağıtarak, verilen bütçeyi daha efektif kullanıyoruz.

Reklam Hesapları Yönetimi.

Günümüzde birçok reklam platformu mevcuttur. Reklam hesapların etkin ve güncel yönetimini yaparak hesaplarınızın verimini arttırıyoruz.

Veri Akışı Kontrolü.

Markanın veri akışı kontrollerini yaparak markanın performans pazarlamada güncel olmasını sağlıyoruz.

Raporlama

Raporlama, performans pazarlama için verinin alındığı ve okunduğu yerdir. Raporlamada markanız için yaptığımız çalışmaları sizlerle paylaşıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Performans pazarlamanın faydaları nelerdir?

Performans pazarlama reklamlarınızın daha verimli olmasını sağlar. Peki bunu nasıl yapar? Reklamların gidişatına göre bütçeyi doğru dağıtır, cpc maliyetlerini optimumda tutarak hem maliyeti düşürür hem de trafiği arttırır. Reklam bütçesine göre funnel’ı doldurarak kullanıcıların müşteri olmasını sağlar

Performans pazarlama sadece reklamları mı kapsar?

Hayır. Performans pazarlama kullanıcıyı sitenize getirirken sadece reklam kanallarını kullanmaz. Reklam kanalları dışında “Unpaid” kanalları, UX/UI gibi kanalları da kullanır. Bu kanalların kullanımı markanın ihtiyacına göre değişmektedir.

Performans pazarlamanın çalışma modeli nedir?

İlk önce markanın ilgili sitesi incellenir ardından bu incelemeye göre markanın tamamlaması gereken yerleri sunum olarak gösterilir. İncelemeyi doğru bir şekilde yapılması çok önemli nitekim bu incelemeye göre reklam kurgusu yapılır. Reklamlar her hafta optimize edilir ve bu optimizasyonla beraber raporlarla sonuçları markaya sunulur.

Performans pazarlama kanalları nelerdir?

Performans pazarlama kanalları içerisinde sosyal medya reklamları, yerel reklamcılık, arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, youtube reklamları, programatik reklamcılık, affiliate pazarlama, SEO kanallarını içermektedir.

Pazarlama hedeflerine ulaşma süreci nedir?

Bu markanın bilinirliği ve daha önce sitesi için reklam çıkıp çıkmadığı gibi parametreler ile değişiklik göstermektedir. Markaların hedeflerine ulaşma süreci ortalama 3 ay ile 6 ay arasında değişiklik göstermektedir.

Biz analitik düşünen, beyin fırtınasının gücüne inanan, çözüm odaklı bir takımız.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.