Click & Count - Dijital Pazarlama Ajansı

Biz Kimiz?

Click & Count, 360 derece tam hizmet modelini benimsemiş bir Dijital Pazarlama Ajansıdır. İstanbul merkezli ajansımız 2019 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bugüne markalarımız için tam hizmet anlayışıyla dijital çözümler üretiyoruz. 

Google Sertifikalı deneyimli profesyonellerinden oluşan birbirine sıkı sıkıya bağlı ekibimiz sayesinde, 35’den fazla markaya dijital çözümler sunduk. Markalarımız için, Google Ads reklam hesaplarının yönetiminden, çeşitli dijital pazarlama ortamlarından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamaya kadar her şeyi yapıyoruz.

Click & Count olarak, çevrimiçi bir işletmenin yalnızca 360 derece dijital pazarlama yaklaşımını kullanıldığında başarının doruklarına ulaşabileceğine inanıyoruz, bu nedenle aşağıdakileri içeren uçtan uca hizmetler sunuyoruz.

Performans Pazarlama

Google Ads Reklamcılığı

SEO
Danışmanlığı

Growth
Marketing

Facebook
Reklamcılığı

Pazaryeri Danışmanlığı

Veri
Analizi

Instagram Reklamcılığı

Linkedin
Reklamcılığı

Proje Bazlı Danışmanlık

UX / UI
Danışmanlığı

Performans
Audit

Google Partner Ajansıyız!

Google Premier Partner ve Facebook Marketing Partner ajansı Click & Count’ta, bizimle birlikte öncü ve yenilikçi bir Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı ile çalışmanın nasıl bir şey olduğuna dair fikir edineceksiniz. 

Markanıza özel kişiselleştirilmiş performans pazarlama  hizmet kapsamımız ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Araştırma, yaratıcılık, bilgiyi analiz edip, paylaşma bizi her daim canlı ve aktif kılıyor!

Biz Kimiz?
Biz Kimiz?
Biz Kimiz?

Markanıza Özel Strateji Geliştiriyoruz!

Bildiğiniz gibi, internette doğru ve ideal görünürlük elde etmek için markanızın veya e-ticaret işletmenizin hedeflerinize en uygun dijital pazarlama kampanyasına sahip olması gerekir. Bu hedeflerinize ulaşmanız için var gücümüzle çalışıyor, kısa ve uzun vadeli hedeflerinize özel planlar geliştiriyoruz. 

Yalnızca gerekli tüm bilgi ve içgörülere sahip olduğumuzda, sonuç odaklı bir kampanya tasarlamaya devam ediyoruz. Bu durum yalnızca çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda olası satışlar oluşturmanıza ve satış yapmanıza da yardımcı olur.

Hedef Kitlenizi Doğru Analiz Ediyoruz!

Hedef kitlenizin nasıl faaliyet gösterdiğini anlamak için tüm gerekenlere sahibiz. Hedef kitlenizin aradıkları ürün ve hizmetlerden internette gezinmek için kullandıkları cihazlara, coğrafi konumlarından demografik özelliklerine, ilgi alanlarından ihtiyaçlarına kadar her şeyi analiz ediyor ve anlayabiliyoruz.

Hedef kitleyi doğru analizimiz sayesinde markanızın hem mevcut müşterilere hem de potansiyel müşterilere en uygun deneyimi sunmasına yardımcı oluyoruz. 

Biz Kimiz?
Biz Kimiz?

Marka Bilinirliğinizi Artırıyoruz!

Click & Count olarak sürdürülebilir sonuçlar sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Markanıza yalnızca müşterileri çekmekle yetinmiyoruz, aynı zamanda potansiyel müşteriler için ilgi çekici yeni alanlar araştırıp markanızın sınırlarını zorluyoruz.

Başarımızın sırrı analitik düşünce yapısıyla en akıllı yolları takip etmekten geçiyor. Güçlü zeminlerde, güçlü yapılar inşa ediyoruz. Sağlam adımlarla bu yolda ilerliyoruz. Dijital yolculuktaki her adım bizim için çok değerli.

Bir işletmenin başarısının çevrimiçi arenadaki popülaritesi ile ölçüldüğü bir zamanda, işletmenizin dijital dünyada benzersiz bir görünürlüğe sahip olmasına yardımcı olmak için buradayız!

Birlikte Yürüdüğümüz Markalar

Biz Kimiz?
Biz Kimiz?
Biz Kimiz?
Biz Kimiz?
Dijital Çözüm Sunduğumuz

Markalarımız Arasına Katılın!

Son Yazılarımız