Click & Count - Dijital Pazarlama Ajansı

Biz Kimiz?

Click and Count, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, veri odaklı ve insan merkezli bir yaklaşımla 360° iletişim çözümleri sunan bir performans pazarlama ajansıdır. 2019 yılında kurulan ajansımız, teknoloji ve pazarlama gücünü kullanarak fırsatları performansa dönüştürmek amacıyla hizmet vermektedir. Verilerin gücünü benimseyen bir anlayışla çalışıyoruz.

Google Premier Partner ve Facebook Marketing Partner ajansı olarak, Google sertifikalı uzman ekibimizle markanız için özelleştirilmiş stratejiler oluşturarak rakiplerinizden ayrışmanızı sağlıyoruz. Bu süreçte, her gün hedeflerinize ne kadar yaklaştığınızı gözlemlemek, işimize daha da tutkuyla yaklaşmamıza, analiz yapmaktan ve rapor hazırlamaktan heyecan duymamıza, kriz anlarında hızlı ve etkili aksiyonlar alabilmemize ilham veriyor.

Click and Count olarak ilerlemek için en doğru yolları biliyoruz. Müşterilerimize özgü stratejilerle hedef kitlelerine etkili bir şekilde ulaşmayı, markalarını büyütmeyi ve online varlıklarını güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Teknolojik yenilikleri takip ederek, trendlere ayak uydurarak ve sürekli olarak gelişen dijital pazarlama dünyasında en etkili çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

Click and Count olarak sizin başarınızı ve performansınızı ön planda tutuyoruz. Verileri analiz ediyor, stratejileri optimize ediyor ve sonuçları ölçüyoruz. İş ortaklarımıza kesin sonuçlar, ölçülebilir başarılar ve uzun vadeli büyüme sağlamak için her adımı özenle atıyoruz.

Başarıya ulaşmak için bize güvenebilirsiniz.

Performans Pazarlama

Google Ads Reklamcılığı

SEO
Danışmanlığı

Growth
Marketing

Facebook
Reklamcılığı

Pazaryeri Danışmanlığı

Veri
Analizi

Instagram Reklamcılığı

Linkedin
Reklamcılığı

Proje Bazlı Danışmanlık

UX / UI
Danışmanlığı

Performans
Audit

Ekibimiz

Ekibimizle tanışın

Google Partner Ajansıyız!

Google Premier Partner ve Facebook Marketing Partner ajansı Click & Count’ta, bizimle birlikte öncü ve yenilikçi bir Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı ile çalışmanın nasıl bir şey olduğuna dair fikir edineceksiniz. 

Markanıza özel kişiselleştirilmiş performans pazarlama  hizmet kapsamımız ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Araştırma, yaratıcılık, bilgiyi analiz edip, paylaşma bizi her daim canlı ve aktif kılıyor!

Google Premier Partner 2024

Markanıza Özel Strateji Geliştiriyoruz!

Bildiğiniz gibi, internette doğru ve ideal görünürlük elde etmek için markanızın veya e-ticaret işletmenizin hedeflerinize en uygun dijital pazarlama kampanyasına sahip olması gerekir. Bu hedeflerinize ulaşmanız için var gücümüzle çalışıyor, kısa ve uzun vadeli hedeflerinize özel planlar geliştiriyoruz. 

Yalnızca gerekli tüm bilgi ve içgörülere sahip olduğumuzda, sonuç odaklı bir kampanya tasarlamaya devam ediyoruz. Bu durum yalnızca çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda olası satışlar oluşturmanıza ve satış yapmanıza da yardımcı olur.

Hedef Kitlenizi Doğru Analiz Ediyoruz!

Hedef kitlenizin nasıl faaliyet gösterdiğini anlamak için tüm gerekenlere sahibiz. Hedef kitlenizin aradıkları ürün ve hizmetlerden internette gezinmek için kullandıkları cihazlara, coğrafi konumlarından demografik özelliklerine, ilgi alanlarından ihtiyaçlarına kadar her şeyi analiz ediyor ve anlayabiliyoruz.

Hedef kitleyi doğru analizimiz sayesinde markanızın hem mevcut müşterilere hem de potansiyel müşterilere en uygun deneyimi sunmasına yardımcı oluyoruz. 

Marka Bilinirliğinizi Artırıyoruz!

Click & Count olarak sürdürülebilir sonuçlar sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Markanıza yalnızca müşterileri çekmekle yetinmiyoruz, aynı zamanda potansiyel müşteriler için ilgi çekici yeni alanlar araştırıp markanızın sınırlarını zorluyoruz.

Başarımızın sırrı analitik düşünce yapısıyla en akıllı yolları takip etmekten geçiyor. Güçlü zeminlerde, güçlü yapılar inşa ediyoruz. Sağlam adımlarla bu yolda ilerliyoruz. Dijital yolculuktaki her adım bizim için çok değerli.

Bir işletmenin başarısının çevrimiçi arenadaki popülaritesi ile ölçüldüğü bir zamanda, işletmenizin dijital dünyada benzersiz bir görünürlüğe sahip olmasına yardımcı olmak için buradayız!

Birlikte Yürüdüğümüz Markalar

panco
vulom-logo
Dijital Çözüm Sunduğumuz

Markalarımız Arasına Katılın!

Son Yazılarımız

  • Emirkan Damar
  • Yazar Emirkan Damar
Haziran 4, 2024
  • Emirkan Damar
  • Yazar Emirkan Damar
Google Keşfet Rehberi
  • Emirkan Damar
  • Yazar Emirkan Damar
Nisan 24, 2024